Oficjalna strona zespołu Farben Lehre
Koncerty

Jeżeli chcesz zorganizować koncert zespołu Farben Lehre zadzwoń: 604 866 913 (Wojtek)

Raider techniczny (Kluby i małe Plenery) FL:
kliknij
Raider techniczny (Festiwale i duże Plenery) FL: kliknij
Short Story FL: kliknij
Logo FL: kliknij
Fotki FL: kliknij

Jeżeli chcesz aby FARBEN LEHRE zagrało w Twoim mieście:
Recepta na problem jest prosta. Trzeba poszukać w swojej miejscowości lokalu, gdzie taki koncert można zagrać - dom kultury, klub, pub... Następnie skontaktować się z kierownikiem domu kultury, właścicielem klubu/pubu i doprowadzić do jego kontaktu z nami (albo przekazać nam namiary telefoniczne z nazwiskiem). Ze swojej strony zaoferować potencjalnym organizatorom pomoc w lokalnej promocji koncertu, etc...
Zespół negocjuje kwestie związane ze sprzętem, noclegiem i finansami. Jeśli koleś / pani dyrektor jest w temacie cała rzecz staje się realna. Jeśli nie dojdziemy do porozumienia to oznacza, że są marne szanse na zrobienie koncertu w Waszym mieście, a przynajmniej w danym momencie...

Zespoły które chciałyby zagrać support przed koncertem FL - prosimy o kontakt mailowy: flehre@poczta.onet.pl.

Wstęp na koncerty bez ograniczeń wiekowych ***** Podczas koncertów sprzedawane są, m.in. koszulki, płyty, przypinki i naszywki FARBEN LEHRE ***** Bilety na poszczególne koncerty pojawiają się w przedsprzedaży na około 2 tygodnie przed datą imprezy

04.09 (czwartek), godz. 20:00 - GUBIN
Iskra, ul. Kinowa 2
FARBEN LEHRE / JARO BAND / ABSENT MINDED
bilety: 20 PLN (przedsprzedaż) / 25 PLN (przed koncertem)
Sprzedaż biletów:
- Gubiński Dom Kultury, ul. Westerplatte 14
rezerwacja biletów w cenie przedsprzedaży: 504 669 901
więcej informacji: Wydarzenie Facebook


05.09 (piątek), godz. 20:00 - GORZÓW WLKP.
C-60, ul. Zaułek 1
FARBEN LEHRE / FABULA RASA
bilety: 25 PLN (przedsprzedaż) / 30 PLN (przed koncertem)
Sprzedaż biletów:
- C-60, ul. Zaułek 1
rezerwacja biletów w cenie przedsprzedaży: 504 669 901
więcej informacji: wydarzenie Facebook


06.09 (sobota), godz. 20:00 - SZPROTAWA
Stodoła, ul. Parkowa 1
FARBEN LEHRE + support
bilety: 25 PLN (przedsprzedaż) / 30 PLN (przed koncertem)
Sprzedaż biletów:
- Stodoła, ul. Parkowa 1
rezerwacja biletów w cenie przedsprzedaży: 504 669 901
więcej informacji: Wydarzenie Facebook


19.09 (piątek), godz. 20:00 - OSTRÓW WLKP.
Fanaberia, ul. Wrocławska 35
FARBEN LEHRE + GARAŻOWY RAJ
bilety: 25 PLN (przedsprzedaż) / 30 PLN (przed koncertem)
Sprzedaż biletów:
- Fanaberia, ul. Wrocławska 35
rezerwacja biletów w cenie przedsprzedaży: 504 669 901
więcej informacji: Wydarzenie Facebook


20.09 (sobota), godz. ??? - LUBIN
Wzgórze Zamkowe, ul. Mikołaja Pruzi 7
LUBIŃSKI FESTIWAL KWIATÓW I ROŚLIN 2014
FARBEN LEHRE / BEDNAREK / JELONEK / GOORAL / LEMON
bilety: 5 PLN


26.09 (piątek), godz. 20:00 - SULECHÓW
Strefa 66, os. Nadodrzańskie 3c
FARBEN LEHRE + support
bilety: 25 PLN (przedsprzedaż) / 30 PLN (przed koncertem)
Sprzedaż biletów:
- Strefa 66, os. Nadodrzańskie 3c
rezerwacja biletów w cenie przedsprzedaży: 504 669 901


27.09 (piątek), godz. 20:00 - SŁUBICE
Prowincja, ul. 1 Maja 1
FARBEN LEHRE / SHARON
bilety: 25 PLN (przedsprzedaż) / 30 PLN (przed koncertem)
Sprzedaż biletów:
- Prowincja, ul. 1 Maja 1
rezerwacja biletów w cenie przedsprzedaży: 504 669 901


więcej informacji: Wydarzenie Facebook


a to już za nami ...

30.08 (sobota) - RYPIN - Amfiteatr (Plener - II Rypiński Festiwal Rockowy)
09.08 (sobota) - PANKI - Stadion KS Panki (Plener - Pankowisko 2014)
08.08 (piątek) - ŁAŃCUT - MOSiR (Plener - Zlot Motocyklowy)
27.07 (niedziela) - GĄBIN - Rynek Miasta (Plener - Jarmark Gąbiński 2014)
26.07 (sobota) - DZIAŁOSZYN - Park Miejski (Plener - Dni Działoszyna 2014)
25.07 (piątek) - ŚRODA ŚLĄSKA - OSW Akwen Kajaki (Plener - 3 Festiwal Solidarności)
19.07 (sobota) - JAROCIN - Stadion (Plener - Festiwal Jarocin)
18.07 (piątek) - SZCZYTNO - Plac Juranda (Plener - Dni i Noce Szczytna)
11.07 (piątek) - POLANÓW - Zalew (Plener - Zlot Motocyklowy)
06.07 (niedziela) - ŁAZISKA ŚREDNIE - Muszla Koncertowa (Plener - Charytatywny)
05.07 (sobota) - STĘŻYCA k.DĘBLINA - Wyspa Wisła (Plener - Reggae Festival)
04.07 (piątek) - PŁOCK - Rock'69
28.06 (sobota) - LEGNICA - Lotnisko (Plener - Dni Miasta)
22.06 (niedziela) - BIRMINGHAM - Polish Millenium House (Anglia)
21.06 (sobota) - LONDYN - Rhythm Factory (Anglia)
20.06 (piątek) - PETERBOROUGH - Radius (Anglia)
19.06 (czwartek) - LEEDS - Eiger Music Studios (Anglia)
15.06 (niedziela) - JASŁO - MOSiR (Plener - Dni Miasta)
14.06 (sobota) - BARCIN - Stadion (Plener - Dni Miasta)
13.06 (piątek) - TRZCIANKA - Severa
07.06 (sobota) - POZNAŃ - POSiR (Plener - Juwenalia)
07.06 (sobota) - KUTNO - Stadion Kutnowianki (Plener - Rock & Rose Fest)
06.06 (piątek) - SOSNOWIEC - Park Sielecki (Plener - Dni Miasta)
31.05 (sobota) - GDAŃSK - Kampus UG (Plener - Neptunalia)
30.05 (piątek) - ŁÓDŹ - Lumumbowo (Plener - Juwenalia)
21.05 (środa) - CIESZYN - Kampus UŚ (Plener - Cieszynalia)
17.05 (sobota) - GDAŃSK - Miasteczko Studenckie (Plener - Technikalia - PP)
16.05 (piątek) - ZDZIESZOWICE - Kino Renesans
15.05 (czwartek) - KRAKÓW - Osiedle Studenckie (Plener - Juwenalia)
10.05 (sobota) - WARSZAWA - Dziedziniec UW (Plener - Juwenalia - PP)
09.05 (piątek) - RZESZÓW - Osiedle Studenckie (Plener - Juwenalia)
08.05 (czwartek) - KRAKÓW - Forty Kleparz
08.05 (czwartek) - KATOWICE - Teren AWF (Plener - Juwenalia)
07.05 (środa) - WROCŁAW - Wyspa Słodowa (Plener - Juwenalia)
03.05 (sobota) - KRUSZWICA - Amfiteatr (Plener - Dni Miasta)
03.05 (sobota) - WROCŁAW - Wyspa Słodowa (Plener - Majówka)
02.05 (piątek) - WRONKI - Plac Koncertowy (Plener - Dni Miasta)
27.04 (niedziela) - BEŁCHATÓW - 7 Grzechów
26.04 (sobota) - JEŻOWE - Remiza OSP
25.04 (piątek) - ŁÓDŹ - Stereo Krogs (Projekt PUNK)
12.04 (sobota) - SZCZECIN - Słowianin (Projekt PUNK)
11.04 (piątek) - NOWA SÓL - Kaflowy
06.04 (niedziela) - JAROCIN - JOK
30.03 (niedziela) - GOLUB DOBRZYŃ - Dom Kultury
29.03 (sobota) - WARSZAWA - Arena Ursynów
28.03 (piątek) - NOWE MIASTO LUBAWSKIE - Genesis Bowling Club
23.03 (niedziela) - PUŁAWY - Smok (Projekt PUNK)
22.03 (sobota) - SKARŻYSKO KAMIENNA - Semafor (Projekt PUNK)
21.03 (piątek) - KATOWICE - Mega-Club (Projekt PUNK)
16.03 (niedziela) - GOMUNICE - Bogart
15.03 (sobota) - NOWY SĄCZ - Old School
14.03 (piątek) - JELENIA GÓRA - Orient Express
08.03 (sobota) - RYBNIK - DK Boguszowice
07.03 (piątek) - BĘDZIN - Ośrodek Kultury
02.03 (niedziela) - ŻUROMIN - ŻCK
01.03 (sobota) - GDYNIA - Arena
28.02 (piątek) - USTKA - Ramydada Pub
27.02 (czwartek) - WARSZAWA - Proxima
23.02 (niedziela) - WŁOCŁAWEK - Czarny Spichrz
22.02 (sobota) - POZNAŃ - Arena
21.02 (piątek) - GNIEZNO - Młyn
19.01 (niedziela) - WROCŁAW - Alibi (Projekt PUNK)
18.01 (sobota) - BYDGOSZCZ - Estrada (Projekt PUNK)
12.01 (niedziela) - WARSZAWA - WOŚP - pod Pałacem (Plener)

2013 (106 koncertów)

2012 (102 koncerty)

2011 (89 koncertów)

2010 (110 koncertów)

2009 (110 koncertów)

2008 (103 koncerty)

2007 (102 koncerty)

2006 (99 koncertów)

2005 (91 koncertów)

2004 (65 koncertów)

2003 (27 koncertów)


Do góry


[Strona główna]
[Historia][Skład][Płyty][Dyskografia][Teksty][Niusy][Koncerty]
[Galeria][Multimedia][Forum][Archiwum prasowe][Linki][Kontakt]


Copyright © 2001 by Wojciech Wojda www.farbenlehre.plocman.pl